Edytor Zdjęć

03
st.
2011

Kolejny edytor graficzny online? Pixlr to coś więcej!

Potrzebujesz poprawić barwy na zdjęciu, wyciąć teściową z kadru, poeksperymentować z filtrami, czy dodać kilka warstw do obrazka? Nie musisz kupować Photoshopa, męczyć się z interfejsem GIMPa czy instalować (skądinąd świetnego) Paint .NET. Jest Pixlr - świetny edytor grafiki, do którego dostęp uzyskasz za darmo, z pomocą przeglądarki. W dodatku to tak naprawdę dwa narzędzia w jednym!

Obrazy: 

Pixlr to tak naprawdę 2 narzędzia do obróbki grafiki online. Twórcy narzędzia zastosowali ciekawy podział, który pogodzi interesy użytkowników zaawansowanych i amatorów zabawy z różnymi filtrami.

Proste przycinanie, obracanie i nakładanie filtrów na zdjęcia to domena wersji express. Zaawansowany edytor jest dostępny pod innym adresem.

1
Twoja ocena: Brak Średnia: 1 (1 głos)
04
kw.
2010

Sumo Paint - zaawansowany edytor graficzny

Sumo Paint to edytor graficzny, który chce udawać Photoshopa. Już na etapie wczesnej bety widać, że może zdobyć serca amatorskich grafików szybkością działania i bogatym wyposażeniem.

Obrazy: 

Sumo Paint (wynalezione przez Pawła Wimmera) jest kolejnym przykładem, że można napisać aplikację web działającą niemal równie szybko jak zwyczajny program.

Edytor daje do dyspozycji (nawet bez rejestracji) całkiem zaawansowany zestaw narzędzi, dosyć zbliżony do tego co oferuje choćby świetny Paint .NET. Mamy zatem warstwy, przenikanie, przeźroczystość, podstawowe zaznaczanie prostokątnych obszarów, przeróżne narzędzia malarskie, filtry, próbnik kolorów, proste funkcje tekstowe.

4.81818
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.8 (11 głosów)
23
st.
2009

Foto Flexer

Jeden z najpopularniejszych edytorów graficznych online zachęca obsługą wielu składnic fotograficznych i pokaźnym zestawem efektów.

Obrazy: 

Edytor jest tak podobny do Picknika, że ciężko nie porównywać obu tych aplikacji.

FotoFlexer nie jest od Picnika szybszy, czyli pracuje z pewną ociężałością, której nie spotkamy np. w Sumo Paint. Oferuje podobne co Picnik narzędzia, interfejs użytkownika, czyli tak zwany 'look and feel' jest niemal identyczny.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (4 głosy)
27
maj
2008

Picnik - edytuj zdjęcia online

Picnic to zaawansowany i wygodny edytor zdjęć. W połączeniu z pluginem do firefox'a, możliwością obróbki plików z Twojego komputera oraz popularnych serwisów do organizacji fotografii stanowi jeden z najlepszych produktów tego typu.

Obrazy: 

Picnik to serwis dzięki któremu dokonamy zaawansowanej edycji zdjęcia za pomocą przeglądarki, bez konieczności instalacji oprogramowania a nawet rejestracji konta. Nieco podobny do opisywanego już Photoshop Express wyróżnia się na plus dzięki szybszemu działaniu, ogromnej ilości dodatkowych funkcji i większej liczbie obsługiwanych serwisów, których zdjęcia możemy zaimportować do aplikacji a następnie, po poprawkach, wrzucić z powrotem.

4.625
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.6 (24 głosy)
05
maj
2008

Photoshop Express

Edytor zdjęć połączony z opcją budowania albumów i udostępniania ich niezalogowanym użytkownikom.

Obrazy: 

Adobe Photoshop Express to połączenie darmowej przestrzeni na zdjęcia (2GB na użytkownika), galerii internetowej i edytora zdjęć. Fotki można umieszczać w albumach, które następnie możemy udostępnić dla niezalogowanych użytkowników. System napisany jest (oczywiście) na bazie Adobe Flex i oferuje spore możliwości edycyjne - dość zbliżone do tych z programu Picasa konkurencyjnego Google.

Zobacz prezentację flash - jak wygląda i działa Photoshop Express

0
Twoja ocena: Brak

Polecane linki

Subskrybuj zawartość